Aneta

Aneta Klamka

mgr wychowania fizycznego, nauczyciel jogi akademickiej, ukończyła podyplomowe studia Relaksacji i jogi, instruktor fitness, instruktor: stretching, zdrowy kręgosłup, gimnastyka korekcyjna, pilates, Trener personalny osób starszych, instruktor kinezygerontoprofilktyki. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę na warsztatach i szkoleniach rozwoju osobistego, rozwijam swój warsztat w zakresie nowych form fitnessu i jogi.

Prowadzę własne autorskie warsztaty jogi, gdzie uczę jak podnieść komfort swojego życia, jak dbać o siebie, aby czuć się dobrze - weekendowe, tygodniowe, wczasy oczyszczająco- odchudzająco-zdrowotne nad morzem, joga w górach z pieszymi wędrówkami, w całej Polsce. Prowadzę warsztaty dla firm, jak dbać o swoje życie zdrowie. Jak poprawić komfort swojego życia. Prowadzę zajęcia prozdrowotne od dziesięciu lat. Jestem praktykiem SBF, prowadzę indywidualne sesje.

Na moich zajęciach zawracam uwagę na dokładność i naukę świadomości swojego ciała, ponieważ w wykonywanie ćwiczeń chodzi o jakość a nie ilość, tylko wtedy są efekty. Wprowadzam dużo ćwiczeń korekcyjnych i wielką radość sprawia mi jak moi uczestnicy po pewnym czasie uczestniczenia w zajęciach stwierdzają, że nie pamiętają już bólów pleców, które wcześniej ich dręczyły. Prowadzę relaksacje z wizualizacją,techniki oddechowe, oczyszczające, jogę twarzy, jogą śmiechu.

Moje warszty uczą Cię jak zadbać o siebie pod każdym względem, jak poznać siebie, zaakceptować i przyjąć. Na wyjazdach wypełniasz sie spokojem i  harmonią, które zosatają w Tobie na zawsze gdy zaspokajasz swoje potrzeby.

 


Moim celem w prowadzeniu zajęć jest aby zaszczepić i wyrobić w każdej osobie dbałość o siebie, o swoje ciało. Aby ruch był dla nich przyjemnością, lekiem na stres, ukojeniem dla ciała, sposobem na bycie zdrowym i szczęśliwym.

Trzy lata temu znalazłam się na warsztatach samorozwoju u Ewy Foley i bardzo jej za to dziękuję od tej chwili zaczął się też mój rozwój i jestem  bardziej szczęśliwsza i świdoma z każdym dniem. Zakochałam się w życiu i świadomie cieszę się z każdej chwili swojego życia. Chętnie dzielę się moja wiedzą na ten temat szczęśliwego życia. Pragnę aby każdy z nas potrafił się cieszyć z tego co ma i był obecny w swoim życiu. Człowiek szczęśliwy to człowiek zdrowy.

Moja nauczycielka mówiła, jak czegoś się nauczysz podaj to dalej, niech inni też mają się dobrze i świat staje się piękniejszy. Cudowności Wam życzę.

 

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl