Joga, wewnętrzny spokój, góry Sienna 8 -11 listopada 2019

,

gory11

Zapraszam serdecznie na jesienne doładowanie z jogą i siłą gór.
Ładowanie akumulatorów w przecudnym miejsca, przepełnionym spokojem i harmonią.
Tak jak natura, z każda chwilą będziemy rozkwitać.

Jogą uwolni cię od napięć skumulowanych w ciele.
Relaksacja, medytacja prowadzona, wizualizacja, techniki oddechowe wyciszą twój umysł, a piesze wędrówki dodadzą Ci energii.
Krystalicznie czyste, górskie powietrze, spokój, regularne ćwiczenia sprawią, że poczujesz się po 4 dniach jak nowo narodzona(y). Program przygotowany dla osób początkujących jak i ćwiczących już jogę. W trakcie ćwiczeń objaśniam i tłumaczę szczegółowo z dbałością o twój kręgosłup, wprowadzam korekty dzięki, którym nauczysz się jak prawidłowo i zdrowo ćwiczyć.
Co zyskasz: Po tym weekendzie będziesz naładowania (y) pozytywną energią, zapomnisz o bólach pleców, wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, zwiększysz ruchomość w stawach, zniknie twoje napięcie, ukoisz swój umysł, naładujesz się pozytywną energią. Zbliżysz się do siebie, poczujesz się wyjątkowo.
Poznasz techniki relaksacyjne, zregenerujesz się. Zaczniesz dbać o siebie i o swoje życie i zdrowie.
Wzmocnisz swój układ krwionośny, oddechowy, podniesiesz swoja odporność i poziom endorfin podniesie Ci się i osiągniesz całkowite odprężenie i pozytywne nastrój na dalszą cześć roku.
Zadbasz o siebie dzięki czemu osiągniesz harmonię i pełnię, dzięki SBF, połączeniu ciała z duszą.

W programie:

Głęboko rozluźniająca praca na kijach.
Soul Body Fusion
Joga akademicka - hatha joga
Relaksacja


Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, dla rodzin z dziećmi Zapraszam osoby chętne z osoba towarzyszącą.
Czwartek
16.00-17.30 delikatna joga na powitanie
18:30 - 20:30 joga relaksacja, medytacja, praca z kijami
Piątek, sobota
7:30 - 9:00 joga, medytacja
10:00 wyjście w góry,
bez wyjścia to
14.00- 15.30 joga i relaksacja,
18.00 - 20.00 joga, relaksacja, medytacja,
Niedziela
7:30 - 9:00 joga
11.30 - 13.30 joga, stretching, relaksacja, medytacja, SBF
W programie:


Głęboko rozluźniająca praca na kijach.
Soul Body Fusion
Joga akademicka - hatha joga
Relaksacja

Praca z intencją
Sesje jogi przeznaczone są dla wszystkich – początkujących i zaawansowanych. Będziesz mógł poznać asany jogi, rozruszasz całe ciało, wzmocnisz mięśnie i kręgosłup, ciało stanie się bardziej elastyczne. Będziesz mógł połączyć aktywny wypoczynek z relaksem, zharmonizować ciało i umysł.

Pracuję od podstawy w górę, pierwsze dni obręcz biodrowa, miednica, splot słoneczny, klatka piersiowa.

Joga akademicka, hatha joga to ćwiczenia ciała, które mają za zadanie wzmocnić całe ciało. Uczy jak wzmacniać mięśnie, które się osłabiają i rozciągnąć te które się przykurczają, jak poprawić ruchomość w naszych stawach, jak nauczyć się jak dbać o siebie i niwelować wady postawy. Doprowadza Twoje ciało do symetrii między prawą i lewą stroną, zwiększa świadomość twojego ciała, poprawia krążenie krwi w organizmie, reguluje trawienie, uspokaja twój układ nerwowy i hormonalny.

SBF Soul Body Fusion

To technika trwałego połączenia i zintegrowania duszy z naszym ciałem.

Jej twórcą jest Jonette Crowley - sama mówi o tym iż jesteśmy magnes, który przyciąga to czego pragniemy, a połączenia duszy z naszym ciałem ten o to magnes w nas wzmacnia
i jesteśmy zdrowsi, szczęśliwsi, piękniejsi i całkowicie spokojni.

Całkowity koszt dla jednej osoby 590 zł w cenę wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu, noclegi w 2,3 osobowych pokojach, cały program odnawialny z ćwiczeniami. Zaliczka 200 zł do 18października 2019
Zapisy, bliższe informacje 883637970, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , F : Zdrowy Styl Bycia,
bank BGŻ BNP
95 1600 1462 1811 1280 4000 0001

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaconej zaliczki.
Do zobaczenia

 

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl