minimaj

Relaksujący i regenerujący weekend z jogą

i ćwiczeniami dla kręgosłupa 27 lutego-1 marca 2015

w www.lazurowydwor.pl/

Weekend ten był czasem wyciszenia, usprawnianiem swojego ciała, nauką dbałości o siebie. W trakcie pobytu uczestnicy ćwiczyli w dwóch grupach o różnym stopniu trudności. Jedna grupa uczyła się jak poprawnie i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, wydłużać swój kręgosłup po to aby było elastyczny, odżywiony i służył jak najdłużej.

Druga grupa rozćwiczała swoje ciało łącząc ruch z oddechem, ucząc się przy tym relaksować. Po raz pierwszy na wspólnych zajęciach uczyliśmy się praktyki uważności, medytacji w ruchu, wyrzucania z siebie nie potrzebnych skumulowanych emocji. Najważniejszym było przekazanie i nauka moich uczestników postawy wdzięczności, wobec chwili, dnia, życia. Uczestnicy nauczyli się jak zacząć dzień od wdzięczności co daje pozytywny nastrój.
Przekazałam im moja metodę, którą praktykuję codziennie, aby po przebudzeniu powiedzieć sobie to jest mój kolejny, najcudowniejszy dzień mojego życia, ten dzień nigdy już się nie powtórzy i przeżyję go najlepiej jak będę umiał =)
Dziękuje Wam bardzo, że mogłam spędzić z Wami ten cudowny czas, to nowe i niesamowite dla mnie doświadczenie. Dziękuję za Waszą energię zaangażowanie, chęć nauki i swój czas. Jesteście niesamowici, cudowni jedyni w swoim rodzaju, każdy najlepszy taki jaki jest.
Motto przewodnie weekendu „Szczęśliwy nie jest ten,  kto ma wszystko tylko ten, który potrafi docenić to co ma”. Gdy ja sobie to uświadomiłam, w moim życiu pojawiła się radość, zaczęło się ono zmieniać i rozkwitać z każdym dniem i stawać się cudowna bajką, taką jak ja chcę. I tego Wam życzę =)

 

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl