w Bartoszycach 9-15 sierpnia 2015

Program skierowany jest do osób, które chcą zacząć dbać o siebie, oczyścić organizm, wzmocnić swoje ciało, ujędrnić, wyszczuplić i zregenerować. Ruch jest podstawową potrzebą człowieka, dzięki niemu stajesz się zdrowsza, szczęśliwsza i pełna sił witalnych.

Zapraszam na tygodniowe aktywne wakacje, 5 do 7 godz. ćwiczeń dziennie na których pozbędziesz się zbędnych kilogramów, zadbasz o swój kręgosłup, wyszczuplisz ciało, zregenerujesz się i zrelaksujesz z jogą i oddechem, nauczyć jak dbać o siebie na co dzień, a przy tym będziesz świetnie się bawić, poprawisz swoje zdrowie, wydolność organizmy, wzmocnisz mięśnie całego ciała, zapomnisz o bólach pleców, zregenerujesz swój kręgosłup, nauczysz się zdrowo odżywiać, rozkręcisz swój metabolizm na maksa przy czym pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Ruch przeciwdziała skutkom stresu, przez co następuje szybka regeneracja organizmu.

Każdy dzień na wczasach jest inny, interwał, marszobieg, step, body ball, zdrowy kręgosłup, pilatess, stretching, joga dla kręgosłupa, relaksacja, drums alive, trening funkcjonalny, nie musisz martwić się, że znudzi Ci się powtarzanie tych samych ćwiczeń, większość treningów odbywa się w lasach, na polanach, przy jeziorze. Da Ci to możliwość pełnego korzystania z uroków Warmińskiej ziemi i regeneracji na świeżym powietrzu.

Przykładowy dzień                                                                                                       

7.00- marszobieg i joga regenerująca dla kręgosłupa na leśnej polanie, 8.30- śniadanie, 10.00 - trening interwałowy, zmienny ,11.30 – przekąska, 14.00 – obiad, 14.30 - wyjście na basen, wyjazd nad jezioro, spacer do lasu, opalanie , 17.30- trening obwodowy funkcjonalny, 19.00 - kolacja 21.00 joga, relaksacja

Całkowity koszt dla jednej osoby: 890 zł w cenę wliczone jest pełne, dietetyczne, oczyszczające wyżywienie, noclegi w dwuosobowych pokojach z łazienką, internat, cały program ćwiczeń fizycznych i odnawialnych, ubezpieczenie. Zapisy, bliższe informacje 883637970, www.jogapilatesfitness.pl.www.facebook.com/pages/Studio-Zdrowy-Styl-Bycia-AnetaTarasewicz ,

Zaliczka 300 zł do 19 lipca 2015 potwierdzenie mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bank BGŻ 79 2030 0045 1130 0000 0562 2810. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaconej zaliczki. Liczba miejsc ograniczona.

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl