styczen2016

Relaksujący i energetyzujący weekend jogą i ćwiczeniami dla kręgosłupa i dobrą zabawą 8-10 stycznia 2016

w Lazurowym Dworze – nad morzem na Mierzei Wiślanej http://www.lazurowydwor.pl/

 

Zacznij nowy rok od relaksu, pozytywnego myślenia w pięknym, przytulnym, pełnym miłości i spokoju miejscu. Nadmorski klimat, krystalicznie czyste powietrze, przepełnionym jodem działa kojąco na twój organizm. Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zapraszam osoby chętne z osoba towarzyszącą z dziećmi, dostępny jest pokój zabaw dla dzieci. W programie przewidziany „Bal przebierańców” także przeniesiesz się w cudowny świat bajek, dzieciństwa i poczujesz się wyjątkowo.

Zapraszam osoby które zdecydowały i chcą zadbać o siebie i wyciszyć się. Jesteście gotowi zacząć swoją przygodę z jogą, lub pogłębiać swoja praktykę to właśnie jest to miejsce i ten czas. Joga z duża ilością ćwiczeń korekcyjnych. Ćwiczymy w dwóch grupach, początkującej i ćwicząc. Dodatkowo dla chętnych zajęcia intensywne energetyczny Piloxing, Trening obwodowy funkcjonalny i uczący kontroli na swoim ciałem Pilates. Po tym weekendzie będziesz naładowani pozytywną energią, zapomnisz o bólach pleców, wzmocnisz mięśnie przykręgosłupowe, zwiększysz ruchomość w stawach, zniknie twoje napięcie, ukoisz swój umysł, naładujesz się pozytywną energią, na cały nadchodzący rok. Zaczniesz dbać o siebie i o swoje zdrowie :)

Całkowity koszt dla jednej osoby w cenie promocyjnej 400 zł w cenę wliczone jest pełne pyszne, wyżywienie, joga, pilates, treningi intensywne, 2 noclegi w luksusowym, komfortowym i pięknym miejscu, bal przebierańców Dodatkowo płatne - Nowo otwarte SPA z zewnętrznym jacuzzi, sauną, solarium i gabinetem masażu, gabinetem zabiegowym. 

 

Zapisy, bliższe informacje 883637970

http://www.jogabce.idl.pl/testttttt

www.facebook.com/pages/Studio-Zdrowy-Styl-Bycia-AnetaTarasewicz ,

Zaliczka 150 zł do 03.01.2016 i potwierdzenie mail ze wszystkimi danymi do ubezpieczenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bank BGŻ 79 2030 0045 1130 0000 0562 2810

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaconej zaliczki.

 

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl