minimaj1

Relaksujący i regenerujący weekend

z jogą, oddechem i ćwiczeniami dla kręgosłupa z Balem Andrzjkowym 27-29 listopada 2015

w Lazurowym Dworze – nad morzem na Mierzei Wiślanej http://www.lazurowydwor.pl/

Joga jest techniką relaksacyjną już dziś zacznij uczyć się relaksacji i popraw komfort swojego życia.   Zapraszam osoby które zdecydowały się, chcą zadbać o siebie mają chęć zacząć cieszyć się z życia, zatrzymać się, wyciszyć. Jesteście gotowi zacząć swoją przygodę z jogą, lub pogłębiać swoja praktykę to właśnie jest to miejsce i ten czas. Dodatkowo spędzisz czas w cudownym miejscu, i oddasz sie błogiemu szleństwu na Balu Andrzejkowym.

Program - Joga z duża ilością ćwiczeń korekcyjnych, stretching, pilatess, Ćwiczenie w grupach dostosowanych do umiejętności, wykłady na temat dbałości o Twój kręgosłup, ćwiczenia oddechowe, praktyka uważności. Łącznie 5- 6 godz. ćwiczeń. Indywidualne podejście, zalecenia do pracy w domu. Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zapraszam osoby chętne z osoba towarzyszącą. przykręgosłupowe, zwiększysz ruchomość w stawach, zniknie twoje napięcie, ukoisz swój umysł, naładujesz się pozytywną energią. Poznasz techniki relaksacyjne, zregenerujesz się. Poznasz nowych cudownych ludzi. Zaczniesz dbać o siebie i o swoje życie i zdrowie :).

Całkowity koszt dla jednej osoby w cenie promocyjnej z balem 475 zł, bez 390 zł w cenę wliczone jest przepyszne wyżywienie, noclegi w luksusowym, komfortowym i pięknym miejscu. Cały program z ćwiczeniami, seans w jakuzzi.

Zapisy, bliższe informacje 883637970

http://www.jogabce.idl.pl/testttttt

www.facebook.com/pages/Studio-Zdrowy-Styl-Bycia-AnetaTarasewicz ,

Zaliczka 150 zł do 15 listopada, potwierdzona na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bank BGŻ 79 2030 0045 1130 0000 0562 2810

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaconej zaliczki.

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl