logotype

Mapa marzeń z relaksem w cudnym towarzystwie 3 luty 2018

 

 

Mapa marzeń z relaksem w cudnym towarzystwie

 

http://www.hotelkrasicki.pl/  

Zaplanowanie swojego życia w mapie marzeń stworzy Ci jasną i prosta drogę do ich realizacji. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziaływuje na podświadomość. Tworząc ją skupiasz się na tym co chcesz. 

Czy masz odwagę, żyć jak chcesz?........

 


Ten odpoczynek i relaks należy się właśnie Tobie.

Ten odpoczynek i relaks należy się właśnie Tobie. Gdy zaczynasz dbać o siebie, szanować się, dopieszczać, doceniać i cieszyć się z bycia sobą, to samo dostajesz od najbliższych.
Potrzebujesz inspiracji?, relaksu? Jesteś zmęczona?, zaganiana?, nic Ci się nie chce ? To miejsce i czas właśnie dla Ciebie masz jedno życie i postaraj się je przeżyć jak najlepiej.

 

 Gdy zaczynasz dbać o siebie, szanować się, dopieszczać, doceniać i cieszyć się z bycia sobą, to samo dostajesz od najbliższych.

Potrzebujesz inspiracji?, relaksu? Jesteś zmęczona?, zaganiana?, nic Ci się nie chce ? To miejsce i czas właśnie dla Ciebie masz jedno życie i postaraj się je przeżyć jak najlepiej.


Zapraszam Cię w magiczną podróż wgłęb siebie, na poświęcenie czasu dla siebie, zadbanie o całą siebie. Czas spędzony z innymi kobietami jest czasem magicznym, daje Ci siłę, radość, zadowolenie, uwzniośla Twoją kobiecość, uczy Cię szacunku do same siebie.

Ćwiczenia delikatnej relaksującej jogi, głęboko Cię zrelaksują, usuną stare napięcia z Twojego ciała.


Techniki oddechowe pozwolą Ci odetchnąć pełną piersią, przywrócą Ci blask w oku i chcę do życia, przybliżą Cię do samej siebie.


Joga śmiechu wytworzy w Tobie niesamowity poziom endorfin, oczyści Twój układ trawienne, dotleni Cię i przeniesie do świata beztroskiego dzieciństwa.


Relaksacja i medytacja przybliży Cię do samej siebie i pozwoli Ci poczuć zachwyt do samej siebie.

Zastanów się jak chcesz, żeby wyglądał Twój przyszły rok, a może życie.


Na uwieńczenie przeniesiesz do strefy relaksu w hotelowym basenie, saunie i jakuzzi. A zakończymy ten piękny dzień uroczystą i przepyszną kolacją. A od 21.00 w hotelu jest dyskoteka, gdzie roztańczymy się na całego.


Koszt inwestycji: 180 zł, Czas trwanie 9.00- 21.00,

Weź ze sobą strój do ćwiczeń, matę do ćwiczeń, strój kąpielowy, elegancki strój na uroczystą kolację, kilka gazet z kolorowymi zdjęciami, nożyczki do papieru, wodę do picia, owoc lub małą przekąskę na przerwę. 

Zapisy do 27 stycznia 2017 ,tel. 883637970, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ';document.getElementById('cloak5d711fcd13fb622fe9fb0552a9277bc5').innerHTML += ''+addy_text5d711fcd13fb622fe9fb0552a9277bc5+'<\/a>';

Cała kwota na konto Bank BGŻ 79 2030 0045 1130 0000 0562 2810 

 

 

 

Do zobaczenia w wyjątkowości  

 

2018  Zdrowy Styl Bycia Aneta Tarasewicz