logotype

Mapa marzeń z relaksem w cudnym towarzystwie 3 luty 2018

 

 

Mapa marzeń z relaksem w cudnym towarzystwie

 

http://www.hotelkrasicki.pl/  

Zaplanowanie swojego życia w mapie marzeń stworzy Ci jasną i prosta drogę do ich realizacji. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziaływuje na podświadomość. Tworząc ją skupiasz się na tym co chcesz. 

Czy masz odwagę, żyć jak chcesz?........

 


Ten odpoczynek i relaks należy się właśnie Tobie.

Ten odpoczynek i relaks należy się właśnie Tobie. Gdy zaczynasz dbać o siebie, szanować się, dopieszczać, doceniać i cieszyć się z bycia sobą, to samo dostajesz od najbliższych.
Potrzebujesz inspiracji?, relaksu? Jesteś zmęczona?, zaganiana?, nic Ci się nie chce ? To miejsce i czas właśnie dla Ciebie masz jedno życie i postaraj się je przeżyć jak najlepiej.

 

Czytaj więcej...

Ferie z jogą, mapą marzeń i głębokim relaksem nad morzem 25 -28 stycznia 2018

 

 minimaj

 

 Zapraszam serdecznie nad morze, na cudowne spotkanie ze sobą w relaksacji na stworzenie mapy marzeń na bieżący rok, bądź całe życie.

Na początek wyrzucamy co stare zaległe, uwalniamy napięcia technikami Lowena, oczyszczamy co stare i pracujemy z intencją nowego cudownego. 
W SBF łączymy dusze z naszym ciałem.
Mapa marzeń pomoże Ci stworzyć życie o jakim marzysz, stwarzając ją i patrząc na nią przyciągasz to o czym pragniesz. 
Relaksujący wypoczynek z delikatną jogą, jogą twarzy, joga śmiechu, relaksacją i medytacją prowadzoną, wizualizacją, technikami oddechowymi, stretchingiem, ćwiczeniami dla kręgosłupa.

Czytaj więcej...

Odnajdywanie siebie z jogą i mapą marzeń w górach 8-11 marca 2018

 

 

 gory11

 

 

 Zapraszam serdecznie na wiosenne ładowanie akumulatorów, do przecudnego miejsca, przepełnionego i spokojem w górach. 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wczasy oczyszczająco- odchudzające nad morzem 14-20 kwietnia 2018

MINI

Zaopiekuj się sobą już dziś. Ruch przeciwdziała skutkom stresu, przez co następuje szybka regeneracja organizmu. Nasze ciała są stworzone do samo uzdrowienia, tylko daj sobie szansę. Nauczysz się świadomie dbać o siebie. zacznij traktować z miłością. Program skierowany jest do osób, w każdym wieku, które chcą zacząć dbać o swoje zdrowie, zaopiekować się sobą, zbliżyć się do siebie, oczyścić organizm dzięki temu odzyskać energię, wzmocnić swoje ciało, ujędrnić, wyszczuplić i zregenerować. Ruch jest podstawową potrzebą człowieka, dzięki niemu stajesz się zdrowsza, szczęśliwsza i pełna sił witalnych.

Czytaj więcej...

Majówka z jogą, oddechem i relaksem na Warmii 3 - 6 maja 2018

Zakątek Szczęścia

Żegoty 81 

 

Zapraszam serdecznie nad Warmię, na cudowne spotkanie ze sobą w relaksacji z jogą i przecudną tryskającą świeżością naturą, krystalicznie czystym powietrzem i błogą ciszą. Mała grupa 10 osobowa pozwoli na pełniejsze poznanie i stworzenie cudownej przestrzeni.

 

Czytaj więcej...
2018  Zdrowy Styl Bycia Aneta Tarasewicz