Kameralny weekend z jogą, oddechem i pieczeniem chleba

w Zakątku Szczęścia 11-14 października 2018

 

Joga z pieczeniem chleba 1

 

 

Zapraszam Cię na cudowny, pełen relaksu i pachnący chlebem weekend z jogą. Pyszne nasze wegetariańskie jedzenie rozpieści Twoje zmysły.

Chcesz poczuć się wyjątkowo?, pobyć w pięknej, cudownej, cichej okolicy?.

To idealny czas dla Ciebie.

 

 

 

 gory11

 

 

 Zapraszam serdecznie na wiosenne ładowanie akumulatorów, do przecudnego miejsca, przepełnionego i spokojem w górach. 

 

 

 

 

 

minimaj1

Relaksujący i regenerujący weekend

z jogą, oddechem i ćwiczeniami dla kręgosłupa z Balem Andrzjkowym 27-29 listopada 2015

w Lazurowym Dworze – nad morzem na Mierzei Wiślanej http://www.lazurowydwor.pl/

Joga jest techniką relaksacyjną już dziś zacznij uczyć się relaksacji i popraw komfort swojego życia.   Zapraszam osoby które zdecydowały się, chcą zadbać o siebie mają chęć zacząć cieszyć się z życia, zatrzymać się, wyciszyć. Jesteście gotowi zacząć swoją przygodę z jogą, lub pogłębiać swoja praktykę to właśnie jest to miejsce i ten czas. Dodatkowo spędzisz czas w cudownym miejscu, i oddasz sie błogiemu szleństwu na Balu Andrzejkowym.

wyjazdluty

 

Mapa marzeń - odważ się marzyć i realizuj je - 6 stycznia 2019

 

 

Zaplanowanie swojego życia w mapie marzeń stworzy Ci jasną i prosta drogę do ich realizacji. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałuje na podświadomość. Tworząc ją skupiasz się na tym co chcesz. 
Czy masz odwagę, żyć jak chcesz?........

„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” – Tony Gaskins

Zaczniemy relaksacją w której przybliżysz się do samej siebie i i poczujesz co naprawdę jet dla Ciebie ważne. Współnie pooddychamy w relaksie.

Wprowadzimy się w stan wdzięczności i z serca płynące pragnienia przelejemy na papier.
Mapa marzeń to niezwykła i bardzo skuteczna metoda, która pomaga spełnić marzenia i realizować cele.

Zastanów się jak chcesz, żeby wyglądał Twój przyszły rok, a może życie.


Koszt inwestycji: 100 zł,

Czas trwanie 13.00-19.00

Miejsce Zakątek Szczęścia Żegoty 81Weź ze sobą wygodny strój, kilka gazet z kolorowymi zdjęciami, nożyczki do papieru, 
Ciasto, kawa wg. pięciu przemian, herbata w trakcie warsztatu.

Zapisy do 3 stycznia ,tel. 883637970,

 

 minimaj

 

 Zapraszam serdecznie nad morze, na cudowne spotkanie ze sobą w relaksacji na stworzenie mapy marzeń na bieżący rok, bądź całe życie.

Na początek wyrzucamy co stare zaległe, uwalniamy napięcia technikami Lowena, oczyszczamy co stare i pracujemy z intencją nowego cudownego. 
W SBF łączymy dusze z naszym ciałem.

gory nowy

Regenerujący weekend z jogą dla kręgosłupa i pieszymi wędrówkami w górach

1-4 października 2015

http://www.mariazakopane.pl/pl-PL/pensjonat-maria-5

Krystalicznie czyste górskie powietrze, spokój, regularne ćwiczenia, piesze wędrówki po najpiękniejszych okolicach, zapierające dech w piersiach widoki sprawią, że całkowicie się zrelaksujesz i zregenerujesz, wzmocnisz swój układ krwionośny, oddechowy, przyspieszysz przemianę materii, wzmocnisz osłabione mięśnie, zapomnisz o bólach pleców, nauczysz jak dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, poczujesz się wyjątkowo.

styczen2016

Relaksujący i energetyzujący weekend jogą i ćwiczeniami dla kręgosłupa i dobrą zabawą 8-10 stycznia 2016

w Lazurowym Dworze – nad morzem na Mierzei Wiślanej http://www.lazurowydwor.pl/

 

Zacznij nowy rok od relaksu, pozytywnego myślenia w pięknym, przytulnym, pełnym miłości i spokoju miejscu. Nadmorski klimat, krystalicznie czyste powietrze, przepełnionym jodem działa kojąco na twój organizm. Oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zapraszam osoby chętne z osoba towarzyszącą z dziećmi, dostępny jest pokój zabaw dla dzieci. W programie przewidziany „Bal przebierańców” także przeniesiesz się w cudowny świat bajek, dzieciństwa i poczujesz się wyjątkowo.

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

To nowość - JOGA U KLAMKI

Profilaktyka zdrowia, zdrowy i świadomy styl życia to najlepsza inwestycja w siebie.


Holistyczne podejście do tematu ciała i ukrytych w nim napięć otworzy Cię głębiej na siebie i związane z nim odczucia.
Zaczynając poznawać swoje ciało i ucząc je rozluźniać, zaczynasz uwalniać świadomie napięcia, co jest kluczowym elementem w wzmacnianiu mięśni dna miednicy.
Obszar naszej miednicy połączony jest ściśle z obszarem gardła szyi, pracując całościowo i dogłębnie z tymi obszarami podczas tego spotkania.
Innowacyjna praca na kijach, niebywale głęboko rozluźni mięśnie przykręgosłupowe co holistyczne wpłynie odprężająco na cały organizm.
Relaksacja i wizualizacja na głębszych poziomach uwolni napięcia z tych obszarów.
Wykład usystematyzuje twoją wiedzę o mięśniach dna miednicy i nauczy Cię je lokalizować.
Ćwiczenia mięśni dna miednicy nauczą Cie prawidłowej techniki, dostaniesz do domu zestaw ćwiczeń, do regularnej praktyki.
Wisienką na torcie, będzie wykwintna kolacja i może nie tylko.
Do zobaczenia, już teraz zadbaj o siebie ze mną.


CO MIĘDZY INNYMI DAJĄ TE ĆWICZENIA :


POPRAWA SATYSFAKCJI SEKSUALNEJ
WIĘKSZE ODCZUWANIE OBSZARU MIEDNICY
PROFILAKTYKA I JUŻ ISTNIEJĄCE NIETRZYMANIA MOCZU, PĘCHERZ NAD REAKTYWNY
ZAPOBIEGAJĄ WYSIŁKOWEMU NIETRZYMANIU MOCZU

Twój wkład 159 zł płatne na konto  BGZ  BNP Pariba 95 1600 1462 1811 1280 4000 0001, potwierdzenie na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MINI

Zaopiekuj się sobą już dziś. Ruch przeciwdziała skutkom stresu, przez co następuje szybka regeneracja organizmu. Nasze ciała są stworzone do samo uzdrowienia, tylko daj sobie szansę. Nauczysz się świadomie dbać o siebie. zacznij traktować z miłością. Program skierowany jest do osób, w każdym wieku, które chcą zacząć dbać o swoje zdrowie, zaopiekować się sobą, zbliżyć się do siebie, oczyścić organizm dzięki temu odzyskać energię, wzmocnić swoje ciało, ujędrnić, wyszczuplić i zregenerować. Ruch jest podstawową potrzebą człowieka, dzięki niemu stajesz się zdrowsza, szczęśliwsza i pełna sił witalnych.

Zakątek Szczęścia

Żegoty 81 

Zapraszam serdecznie nad Warmię, na cudowne spotkanie ze sobą w relaksacji z jogą i przecudną tryskającą świeżością naturą, krystalicznie czystym powietrzem i błogą ciszą. Mała grupa 10 osobowa pozwoli na pełniejsze poznanie i stworzenie cudownej przestrzeni.

 

Relaksujące i regenerujące wakacje z jogą

i ćwiczeniami dla kręgosłupa

22-26 lipca2015 w Bartoszycach

Joga jest techniką relaksacyjną już dziś zacznij uczyć się relaksacji i popraw komfort swojego życia. Zapraszam osoby które zdecydowały się, chcą zadbać o siebie mają chęć zacząć cieszyć się z życia, zatrzymać się, wyciszyć. Jesteście gotowi zacząć swoją przygodę z jogą, lub pogłębiać swoja praktykę to właśnie jest to miejsce i ten czas. Joga z duża ilością ćwiczeń korekcyjnych. Ćwiczenie grupach dostosowanych do umiejętności. Wykłady na temat dbałości o Twój kręgosłup. Zajęcia oddechowe, wykłady na temat jak cieszyć się z życia. Praktyka uważności.

Strona 1 z 2

logo nowe

miĘŚNIE DNA MIEDNICY kRASICKI 3

© 2017 LW24. All Rights Reserved. Designed By LW24.pl